خبر داغ :

  • تابلوهای برق و فیزیکی تنور بورس انرژی را داغ کردند.

  • مار یک متری در تابلو برق در گچساران جا خوش کرده بود.

  • معاون اکتشافات معدنی سازمان زمین شناسی از‌ شناسایی ‌۱۰معدن طلا خبر داد.

 

 

 

 

صدرا نیرو البرز


 

طراحی و ساخت تابلوهای برق فشار ضعیف و متوسط ثابت و کشویی 

 

 

نمایشگاه بین المللی

 

 

untitled-4764         

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران                                 

مقدم میهمانان عزیز را به غرفه صدرا نیرو البرز گرامی می داریم.

سالن 6- غرفه -106-  23 الی 26 آبان ماه 1402

          کاتالوگ صدرا نیرو البرز

iso


 

انجمن صنفی

دومین همایش صنعت برق و دانشگاه

دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه سه شنبه این هفته ( 28 آبان ماه) با حضور مدیران ارشد وزارت نیرو و صنعت برق و دانشگاهیان از سراسر کشور در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی نیروگاه طرشت برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، در این همایش هر یک از شرکت های زیرمجموعه نتایج و دستاوردهای پروژه های کلیدی، کاربردی و دارای منافع اقتصادی را که با همکاری دانشگاه ها و مراکز پژوهشی به انجام رسانده اند، به نمایش خواهند گذاشت.
همچنین نیازمندی های عمده صنعت برق نیز در قالب غرفه هایی توسط شرکت های زیرمجموعه و همکار ارایه خواهد شد تا با همکاری محققان و پژوهشگران زمینه تولید داخلی نیازمندی ها فراهم آید.
براساس این گزارش ارایه آخرین دستاوردهای ملی صنعت برق در زمینه ساخت داخل، معرفی ظرفیت های بالقوه داخلی به منظور استفاده بهینه و موثر از آنها در رفع نیازمندی های صنعت برق، تبیین نقش و اهمیت بالای پژوهش در حل مشکلات صنعت برق کشور بر مبنای راهکارهای علمی دستاوردهای پژوهشی و پروژه های تحقیقاتی در قالب طرح های تئوری و عملی از جمله اهداف برپایی دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه به شمار می رود.
همچنین بررسی چالش ها و موانع ارتباط صنعت برق و دانشگاه ها و ارائه راه حل های عملی جهت دستیابی به اهداف پروژه ها و رفع موانع تجاری سازی نتایج پروژه های موفق در صنعت برق و جلب همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی جهت رفع نیازهای عمده صنعت برق از طریق عرضه نیازمندی ها در نمایشگاه جانبی از دیگر اهداف دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه خواهد بود.
دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه به مدت دو روز از28 آبان ماه آغاز و تا روز چهارشنبه 29 آبان ماه جاری ادامه خواهد یافت
.